«Легкі гроші – важкі наслідки»: як не стати жертвою вербування
Сьогодні для ліцеїстів організовано профілактичну бесіду «Легкі гроші – важкі наслідки», яка показала реальні загрози вербування підлітків. Разом аналізували ситуації, робили висновки та обговорювали, чому швидкі заробітки можуть мати страшну ціну.
Що робити у разі вербування?
Обговорили алгоритм дій та методи допомоги тим, хто потрапив у небезпеку. Важливо знати, до кого звертатися та як діяти, щоб захистити себе та інших.
Дякую всім за увагу та небайдужість!
10 грудня світ відзначає День прав людини, нагадуючи про найважливіші цінності: свободу, рівність, гідність і справедливість для кожного.
Права людини — це фундамент, на якому будується справедливе суспільство.
Цей день акцентує увагу на тому, як важливо не лише знати свої права, але й поважати права інших, адже повага, підтримка та взаєморозуміння роблять світ кращим.
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА: ОБ'ЄДНЮЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ ЗМІН!
З 25 листопада по 10 грудня щороку триває міжнародна акція «16 днів проти насильства», мета якої — привернути увагу до проблем насильства в суспільстві, захисту прав людини та формування безпечного середовища для кожного.
Цього року ліцеїсти активно долучилися до акції, взявши участь у тематичних заходах:
•Бесіди "Насильство. Попепедити та допомогти", "Обережно - СНІД"
•Година спілкування " Можливості обмеженні - здібності безмежні", присвячена людям з особливими потребами, що розкрила важливість підтримки та поваги до кожного.
• Гра ДоміНУШка " Світ без насильства" під час якої учні підсумовували як розпізнати й запобігти насильству.
• Перегляд та створення відеороликів на дану тематику, які закликають не бути байдужими до проблем насильства.
Ми впевнені: лише разом, розуміючи проблему й працюючи над її вирішенням, ми зможемо змінити суспільство на краще!
Всесвітній день психічного здоров’я або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня. Це день покликаний звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями. Для українців дбати про своє психічне здоров'я щодня - це нагальна потреба, адже незважаючи на постійний стрес в умовах війни, ми маємо справлятися з тривогою, підтримувати близьких та продовжувати навчатися.
Що ж таке психічне здоров’я? Як про нього піклуватися та лайфхаки по збереженню душевної рівноваги демонстрували практичний психолог і соціальний педагог Боднарівського ліцею.
З учнями були проведені години спілкування на тему “Психічне здоров’я — те, що стосується кожного...”. Заняття сприяли атмосфері емоційного відновлення та психоемоційного комфорту.
Бережімо себе і дбаймо про своє психічне здоров’я!