Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Новини

До уваги керівників, учасників освітнього процесу закладів освіти!     Відповідно до рішення позачергового засідання Калуської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 лютого 2021 року (протокол №6) заборонено відвідування здобувачами освіти закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, розташованих на території Калуської територіальної громади. У зв’язку з цим усі заклади освіти організовують освітній процес із використанням дистанційних технологій із 26 лютого до покращення ситуації.

Вітаємо , Вікторію Дрогомирецьку , з перемогою у III етапі( I місце в XV Міжнародному мовно - літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка) Гордимося ліцеїсткою - активною учасницею освітнього процесу.

Вікторія Дрогомирецька - восьмикласниця - посіла
I місце в II етапі XV Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської. молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо!

Наш районний центр став тим містечком, де зібралося понад п'ятсот поціновувачів рідного слова з усіх куточків Калуської територіальної громади, щоб взяти участь у II етапі XXV-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Усі учасники освітнього процесу Боднарівський Ліцей вітають Павла Грицюка ( вчитель Мирослава Гусар) з перемогою!
П'ятикласник посів III місце у такому важливому творчому змаганні.
Нехай це досягнення буде стартом до нових звершень, Павле! Здоров'я, успіхів, мирного неба тобі, українцю!
Дякуємо за участь Андрію Попадинцю, Кароліні Суп, Аліні Сулимі.

Вітаємо з перемогою! Учениця 11 класу нашого освітнього закладу Сулима Аліна посіла lll місце (номінація "Патріотика") в ll етапі обласного конкурсу поезії в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Аліно, нехай завжди в очах горить ентузіазм і розкриваються можливості, а ця перемога стане однією з багатьох, які тебе ще чекають попереду

27 листопада 2024 о 10:41 | Попадинець О. І. | немає коментарів

Пишаємося переможцями!
Учениця 9 класу Боднарівського ліцею Віра Бабій посіла III місце в I етапі обласного конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти, у номінації «Поезія» .
Вітаємо з досягненням !
Успіхів тобі , Віро, впевненого поступу та творчих злетів!

27 листопада 2024 о 10:04 | Попадинець О. І. | немає коментарів

Шановні батьки! Ми проводимо дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення організації харчування. Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Опитувальник анонімний, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання опитувальника.

Дякуємо за участь!

Шановні батьки! Ми проводимо дослідження у закладі, де навчається Ваша дитина. Це дуже потрібно, щоб зробити ліцей більш безпечним і комфортним для дитини та забезпечити якість освіти.
Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Опитувальник анонімний, бо ми не збираємо персональні дані батьків, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання опитувальника.
Дякуємо за участь!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСЛІДЖЕННЯ
Запрошуємо Вас прийняти участь у моніторингу щодо вивчення змін в харчуванні та/або харчовій поведінці дітей, що виникли внаслідок війни.
Дослідження проводить Державна установа «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» сумісно з Університетом Гельсінки, Фінляндія. Опитування призначене для батьків або інших осіб, які є опікунами дітей.
Ваші відповіді допоможуть визначити найбільш ефективні форми профілактики та корекції порушень харчування у дітей, пов'язаних зі стресом.
Метою дослідження є вивчення змін в харчуванні та/або харчовій поведінці дітей, що виникли внаслідок війни. Одним з частих проявів реакції організму на стрес, який недостатньо широко вивчається, є порушення харчової поведінки. Основними завданнями даного дослідження є визначення характеру та поширеності різних порушень харчової поведінки у дітей внаслідок військового стресу в Україні.
Для цього нами розроблено анкету, призначену для батьків або опікунів дітей. Ця анкета є анонімною та містить запитання щодо загальних даних про дитину (вік, стать), особливостей місцеперебування та умов перебування її під час війни, забезпечення родини, наявних загальних проявів стресу змін харчової поведінки дитини, відношення до окремих продуктів харчування або харчування взагалі, наявних коливань ваги дитини тощо.
Отримані результати дозволять оцінити поширеність та характер розладів харчової поведінки у дітей різного віку внаслідок стресу, обумовленого війною в Україні та будуть використані при розробці рекомендацій щодо організації харчування цієї верстви населення під час війни або інших надзвичайних ситуацій.
Просимо взяти участь в опитуванні, ретельно відповівши на запитання.
Додаткову інформацію про дослідження можна отримати у контактних осіб проекту:
Гуліч Марії, gumapa@ukr.net
Петренко Олени, petrenok@ukr.net
тел. +38 0971235497.
Перейти до анкетування можна за посиланням: https://forms.gle/THcWaRTnTJ7q3nSD7