Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Державні закупівлі

Дата: 9 червня 2020 о 11:36, Оновлено 2 січня о 00:34

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі

Послуги з організації шкільного харчування, код ДК 021:2015: 55320000-9 — Послуги з організації харчування

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

404 000,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2024 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі з урахуванням постанови КМУ від 24.03.2021 № 305 “Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку”.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 та обрахована відповідно до тарифу встановленого органом місцевого самоврядування.

Природний газ ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо 152 295,79 грн

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2024 р. та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу для бюджетних установ Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Закону України «Про ринок природного газу», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями), Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (надалі – Правила постачання природного газу), Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (надалі – Кодекс ГТС), Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (далі – Кодекс ГРМ), Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 – 2024 роки»

Назва предмета закупівлі

Поточний ремонт водостічної системи та кабінетів Боднарівського ліцею Калуської міської ради Івано[1]Франківської області ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

розміру бюджетного

призначення

420 000,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений

відповідно до фактичної потреби на 2023 р.

технічних та якісних

характеристик

закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби, що визначена відповідно

до кошторисних розрахунків. Технічні та якісні характеристики

предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм

і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

очікуваної вартості

предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Примірної методики

визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої

наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 No 275 та обрахована

відповідно до середньо ринкового рівня цін.

Природний газ

ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

132 431,12 грн.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023 р. та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу для бюджетних установ Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.